ULUSAL TARIM ÇALIŞTAYI'NDA 3. GÜN

ULUSAL TARIM ÇALIŞTAYI'NDA 3. GÜN

                             Ulusal Tarım Çalıştayı’nda 3. Gün

Düzenleyicileri Türkiye Gerçeği, Hasat Türk gazeteleri, Ulusal Eğitim Derneği İzmir Şubesi ve Doğal ve Kültürel Yaşam Girişimi olan Ulusal Tarım Çalıştayı’nın, 19.02. 2021 tarihindeki 1. Oturum’unda ‘Tek Sağlık Yaklaşımıyla Hayvan Sağlığı ve Refahı’ konusu ele alındı.

Kolaylaştırıcısı İzmir Veterinerler Odası Başkanı H. Gökhan Özdemir olan oturumda, Prof. Dr.Hazım Gökçen, Prof. Dr.Tahir Yavuz, Vet. Hk. Adnan Serpen ve Gökhan Özdemir sunum yaptılar.

Aynı tarihte yapılan 2. Oturum saat 21.30’da başladı, 23.00’de bitti. Kolaylaştırıcısı Prof. Dr. Meltem Onay olan oturumda ‘Tarım Kooperatiflerinde Teknoloji ve Ar-Ge’ konusu hakkında sunum yapıldı. Oturumun konuşmacıları Prof. Dr. A. Behiç Tekin, Ahmet Ömer Yuluğ, Tanzer Bilgen ve Meltem Onay idi.

20.02.2021 tarihindeki 1. Oturum saat 20.00’de başlayıp, 21.20’de sona erecek. ‘Tarım Medyasının Rolü’ konulu oturumun kolaylaştırıcısı Dr. Erhan Ekmen, Konuşmacıları Merve Ekinci (Agro TV), A. Berk Akkaş (Köy TV), Hasat Türk gazetesi sahibi Erdem Ak ve Dr. Erhan Ekmen olacak.

21.30-23.00 arasındaki ‘Kırsal Alan ve Mekansal Planlama İlişkisi’ konulu 2. Oturum’un kolaylaştırıcılığını Yüksek Şehir Plancısı, Doğal ve Kültürel Yaşam Girişimi Sözcüsü A. Tuncay Karaçorlu yapacak. Konuşmacıları, Doç. Dr.Ayşegül Altınörs Çırak, Doç Dr. Neriman Yörür ve A. Tuncay Karaçorlu olacak.

Ulusal Tarım Çalıştayı’nı izlemek isteyenler, Google’a youtube yazarak, YouTube’a giriş yaptıktan sonra, arama çubuğuna Ulusal Tarım Çalıştayı yazarak, live (canlı) olanı tıklayıp, izleyebilir ve soru yöneltebilirler.

                                                                                 Türkiye Gerçeği