OKAN BURUK:KENETLEN BAŞKA GALATASARAY YOK..

OKAN BURUK:KENETLEN BAŞKA GALATASARAY YOK..

Geçtiğimiz sezon lige inişli çıkışlı giriş yapmıştık hatta Okan hocanın koltuğu sallanmaya bile başlamıştı ardından gelen beşiktaş ve başakşehir farklı galibiyet ile beraber dehşet bir çıkış ve ardından gelen şampiyonluk ile süslemiştik..

Bu sezonda aynı sekans yaşıyoruz lakin geçen sezondan daha az puan kaybı ile ilerliyoruz ve artı olarak Şampiyonlar Ligi'nde güçlü bir oyun ile süsledik ve Avrupa'ya gitmeye hak kazandık. Ardından ise üst üste gelen sakatlıklar cezalılar ve medyada çıkan bir çok dedikodu ve en önemlisi oyun anlamında yetersiz olmamız bizi ciddi yıpratmıştı..

Taki Trabzonspor maçı sonrasına kadar aldığımız 5:1 lik net galibiyet geçen sene beşiktaş ve trabzon maçı sonrası olduğu gibi bu sezonda çıkış maçımız trabzon maçı olacağını umuyorum..

Zaha üzerinden ciddi karalama vardı bu maç itibariyle ortadan kalktığını söylebilirim aynı şekilde formsuz Kerem'in muhteşem geri dönüşü oyuncularımızın üzerindeki algı dağlarının yıkılması ve de en önemlisi İcardi'nin tekrar sahalara dönmesi tüm dengeleri değiştirecek..

Bundan sonra bizlere de kalan tek yürek tek vücüt olup bir kez daha tarih yazmak için takımımıza ve hocamıza güvenmek.