MUSTAFA İLMİAN YAZDI:"IZMIR DOES NOT WANT ZIZEK"

YPG-PKK destekçisi Sloven Sosyolog Slavoj Zizek ' in İzmir Belediyesi ' nin konferansa konuşmacı olarak yaptığı davet İzmir ' de protesto ediliyor. Protestoyu destekliyorum ve umarım bu adamın etkinliği iptal edilir.

Kendini Hegel Marksist gibi gösteren Sloven psikanalitik filozof Slavoj Zizek, sol aydınlığın simgesidir.

Belgrad, Novi Sad, Priştine ve Sırbistan boyunca emperyalistlerin bombaları yüzlerce sivili katlederken, Sloven ′′ filozof ′′ NATO ' nun misyonunu destekliyordu.

Zizek denen şarlatan sadece NATO ' nun Yugoslavya halkına karşı korkunç suçundan acınası bir özür dilemiyordu, emperyalist ordunun barbarlığından da yeterince memnun değildi. Daha fazla bomba istedi!

′′ Yani, tam olarak bir Solcu olarak, ′′ Bomba ya da değil ′′ ikilemine cevabım şudur: Henüz YETERSİZ bomba ve onlar ÇOK GEÇ ".

Slavoj Zizek ' ten başka saçmalıklar...

Bu şarlatan Yunanistan 'daki fırsatçı SYRIZA hükümetinin güçlü destekçilerinden biri oldu ve her zaman Yunan Komünist Partisi' ni eleştirdi.

ABD 'nin Irak işgalini ve Libya' ya ABD müdahalesini destekledi. Suriye ' nin kuzeyinde ABD-YPG işbirliğini olumlu düşündüğünü söyledi.

Bu, ünlü Slavoj Zizek ' in gerçek yüzü. Pek çok kişi tarafından çeşitli şekillerde övüldü - Sol edebi eleştirmen Terry Eagleton, ona Avrupa ' nın ′′ en korkunç derecede zeki ′′ filozofu dedi. Ancak gerçek şu ki, Ži žek ' in-pseudomarxizm maskesi altında-emperyalizmin en iyi özür dileyen ve gizlenmiş bir antikomünist haline gelen şaşkın bir entelektüel şarlatandan başka bir şey değildir.