NATO'DAN ÇIKMA KAMPANYASI BÜYÜYOR

NATO'DAN ÇIKMA KAMPANYASI BÜYÜYOR

'NATO’dan Çıkalım Kampanyası' vatanseverlerin imzalarıyla büyüyor

Vatan Partisi’nin başlattığı 'NATO’dan Çıkalım Kampanyası' oldukça hızlı başladı. 50'den fazla merkezde kurulan imza masalarının ardından şimdi de internet üzerinden imza atılabilecek bir platform açıldı. Önümüzdeki günlerde de NATO karargahı ve üsleri önünde basın açıklamaları yapılacak

 

HABER MERKEZİ

Vatan Partisi’nin, Madımak katliamının yıldönümü olan 2 Temmuz’da duyurduğu “NATO’dan Çıkalım İmza Kampanyası”na vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Türkiye genelinde her gün açılan yeni masalarda toplanan imzalar, katlanarak çoğalıyor. Son olarak internet üzerinden açılan imza platformu da kampanyanın hızla yayılmasını sağladı. Vatandaşlar www.natodancikalim.com internet sitesine girip kolayca kampanyaya destek verebiliyor. Sitede imzalanan metinde şu ifadeler yer alıyor:

 

“70 yıllık üyelik tarihimizde ülkemize darbeler, tertipler, suikastlar, terör ve ekonomik çöküş getiren, Atatürk devrimleriyle inşa ettiğimiz Millî Devlet'in altını oyan NATO'dan çıkılmasını savunuyoruz. NATO, hem PKK ve FETÖ'nün sahibi, hem de Yunanistan'a kurduğu üsler üzerinden Doğu Akdeniz'de ülkemizi tehdit eden temel güçtür. NATO içinde kalarak Türkiye savunulamaz.

Bu nedenlerle;

Ülkemizin bağrında düşmana hizmet veren başta İncirlik ve Kürecik olmak üzere ABD ve NATO kullanımında olan üslerin Türk Ordusunun denetimine geçmesini, yabancı askerlerin ülkemizi terk etmesini, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin, NATO üyeliğine son vermesini talep ediyoruz.”

 

İMZA MASALARINA İLGİ BÜYÜK

Şu ana kadar Aydın, Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Konya, Muğla, Mersin ve Kayseri illerimizde ve bu illerin ilçelerinde onlarca imza masası açıldı. Kampanyaya binlerce vatandaş hem imzaları ile hem de Vatan Partisi’ne üye olarak destek verdi. NATO’dan Çıkalım imza masalarında, Türkiye'nin kuşatılma haritası ile “NATO’da mazot yok, NATO’da benzin yok, NATO’da doğal gaz yok, komşularımızda hepsi var. NATO’dan çıkalım; bağımsız, üreten Türkiye’yi kuralım.” sloganları yer aldı.

Yarın Antalya’nın Alanya, Gazipaşa, İstanbul’un Ataşehir, Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Ayvalık ve Bursa, Düzce, Mersin, Muğla gibi il ve ilçelerimizde imza masaları açılacak. 7 Temmuz Çarşamba günü ise Antalya/Kumluca, Manisa/Ahmetli, İstanbul’un Bakırköy, Beykoz, Bakırköy, Kağıthane ilçeleri ve İzmir’in Karşıyaka ve Konak ilçelerinde imza masaları kurulacak.

İmza masaları programını ve Twitter üzerinden duyuran Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı, “NATO'DAN ÇIKALIM kampanyamız başladı! Cephede NATO'nun çocuklarıyla, içerde NATO Gladyosu FETÖ'yle savaşıyoruz. Türk Milleti NATO'ya isyan ediyor. NATO vatan bütünlüğümüzü ve ekonomimizi hedef alıyor! Vatan Partisi yurdun dört bir yanında sahaya çıkıyor. NATO'dan çıkacağız! Bütün yuttaşlarımızı 'NATO'dan Çıkalım' kampanyamıza davet ediyoruz. http://natodancikalim.com adresimiz de yayına başlamıştır. Her imza, NATO'dan çıkma irademizin bir adımı olacaktır. Her imza, Türkiye'nin Vatan Bütünlüğü ve Üretim Devrimi için atılacak bir adım olacaktır.” ifadeleriyle halkı desteğe çağırdı.