METİN UYSAL YAZDI: CHP ELE GEÇİRİLDİ

12 Eylül sonrası iktidara gelen tüm partiler milletin vergisi ile yapılmış bütün KİT leri sattılar ,kim bunlar hatırlayalım ;

Önce ANAP ,sonraları ise SHP ,DYP,HADEP (veya HEP vs.),CHP, DSP,AKP, MHP,BBP,DP ve meclise giren bir sürü parti.

Bu partilerin yöneticileri o kadar rahatlar ki, bu milleti istedikleri gibi yalanlarla yönlendireceklerine o kadar çok güveniyorlar ki utanmadan her biri diğerini suçluyor!

Ya be kardeşim! Hepinizde suçlusunuz, hepinizde iktidar oldunuz.  Eleştirilerinizin özü şu; onlar iktidarda daha çok kaldı ve cukkayı daha fazla kaptı hani bana hani bana ! Bencilliği.

Ha, oy veren dostlara ve sevgili halkımıza size ısrarla doğru söyleyen partiyi görmezden geldiniz.  Size ‘KİT ler satılamaz, TEK özelleşirse ucuza değil pahalıya elektrik alırsınız.’ diyeni kaale almadınız yok saydınız ...

Zaman geldi her söylenenin yalan olduğu kabak gibi ortaya çıktı ama biz hala akıllanmadık!!!

Adamların ellerinde bankaları var ve en önemlisi de MEDYA denilen kandırma aracına sahipler. YAZAR denilen satılık kalemler hem solcu hem sağcı görünümünde yüzlercesi mevcut. Sizler yalanla dolanla şişirilmiş sahte kahramanların peşinden gittikçe bu çile bitmeyecek.

Bu yazıyı yazanda aynı yolun yolcusu ısrarla gerçeği saklıyor. Sanki CHP gelirse kapitalizmi terk edecek. Sanki İMF yi def edecek,  sanki NATO dan çıkacak, sanki PKK ile bir olmayacak, sanki hiç yolsuzluk yapmayacak, sanki Milli Savunma Sanayini geliştirecek, sanki sanki sanki...

Sevgili kardeşlerim gerçeği görün. Bir çevrenize bakın. Kim o yörenin en zengini, kim ağası ise büyük ihtimal kırk yıllık CHP lidir. Çünkü büyük Atatürk sonrası bu parti ele geçirildi. BATI nın NATO nun emrinde görev yapmaktadır. Eğer bunları bir kez iktidara getirmek gafletinde bulunursanız bilin ki FETÖ de bilinki PKK da iktidara gelmiş olacaktır. Bilin ki ülke savaşsız teslim alınacaktır.

Olacaksa sağcı bu ülkenin sağcısı olsun. Olacaksa solcu bu ülkenin solcusu olsun.Temel kriter bu olmalı. Yabancı ile birlik olanların birliği aleyhimizedir.

Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye.