KEMERALTI ÇALIŞTAYI 10-11-12 ARALIK'TA

Kemeraltı Çalıştayı 10-11-12 Aralık'ta
Doğal ve Kültürel Yaşam Girişimi,
Ulusal Eğitim Derneği İzmir Şubesi,
İzmir Milli Kütüphane Vakfı,
Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği,
İzmir Mutfak Kültürü Derneği,
İzmir Devlet Tiyatroları Opera ve Bale Çalışanları Yardımlaşma Vakfı 
Tiyatro Ege Topluluğu ve Toprak Çocukları Seramik Atölyesi'nin destekleriyle gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz, 'Kemeraltı  Online 2020 Çalıştayı'mız, küresel Covid-19 salgını ve İzmir depremi nedeniyle online olarak, 10-11-12 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirelecektir.
Üç gün boyunca, 19:00 - 20:30 saatleri arasında online olarak gerçekleştirelecek çalıştayımıza, katılabilecek ilgili temsilciler ve kişiler, çalıştayımızda 'Tarihi Kemeraltı Bölgesi'nin korunması ve yaşatılması'na ilişkin bilgilerini ve önerilerini paylaşabileceklerdir.
1: Kemeraltı ile ilgili fikirlerini sunmak isteyen bilim insanlarının.
2: Kemeraltı ile ilgili kurum temsilcilerinin,
3: Kemeraltı ile ilgili duyarlı çevrelerin ve kişilerin, paylaşımlarıyla gerçekleştirilecek olan çalıştayımız, Zoom adlı online sunum platformunda gerçekleştirilecek olup, katılım 100 kişi ile sınırlı olacaktır.
Sunum süresi en fazla 10 dakika olabilecektır. Zaman sınırlaması, sunumlarını görseller eşliğinde gerçekleştirmek isteyen topluluklar için de geçerli olacaktır.
Çalıştayımızın sonunda, 'İzmir'imizin kent belleğine bir başka yazılı ve görsel kaynak olabilecek kitapçık da basılacaktır.
2021 yılının Ocak ayı içerisinde basılacak olan, 'Kemeraltı 2020 Online Çalıştayı Bellek Kitapçığı', kamusal ve toplumsal alan destekçilerimize iletilecek ve dileyen İzmir'liler kitapçığa ücretsiz ulaşabileceklerdir.

                                    Kemeraltı 2020 Online Çalıştay Düzenleme Ekibi